Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nezamykat

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

nezamykat [2017/09/02 13:33] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +===== Nezamykat =====
 +Párty poslední noc na Crystal Fairu v Helsinkách se maličko zvrhla. Díky prohibici a otřesným cenám jsme s panickou hrůzou vezli do Finska pořádnou zásobu alkoholu. Poslední noc jsme se s [[Przewalski Ponies|Převaláky]] domluvili na párty u nich na hotelu, kde to všechno vypijem.
  
 +Záhy bylo jasné, že máme zhruba stejný počet lahví tvrdého alkoholu jako lidí v místnosti (asi dvacet). Poté, co se akce začala zvrhávat, se skupina v čele s [[Xsoft|Xsoftem]],​ [[Jamis|Jamisem]] a [[Pidi|Pidim]] po anglicku vypařila a vybavena pěti litry vodky s džusem zamířila za nočními panorámaty do přístavu.
 +
 +Zbytek sestavy na pokoji bojoval s alkoholem více než statečně. Finské hotely řetězce Omena nemají recepce a nemají personál. Koupelny na pokojích jsou laminátová jádra o rozměrech metr na metr a jsou umístěné přímo v pokoji. Všechno probíhalo dobře až do chvíle, kdy [[Alkel]] do buňky vstoupil, zamknul, ale už neodemknul.
 +Bezpečnostní systém vyznačený uvnitř koupelny pro případ selhání zámku selhal také, a [[Alkel]] v silně podnapilém stavu na záchodě nedobrovolně strávil více než čtyři hodiny.
 +
 +Kdo vyhrál sázku o polohu, ve které bude nalezen není známo. Našli jsme ho spícího na míse s hlavou v umyvadle a neschopného pohybu poté, co přivolaná dvojice zámečníků odvrtala zámek a vypáčila dveře.
 +
 +Z nezamykat se stal fenomén.
 +
 +TODO: O tom jak nás Travelling Brony zamknul v Polsku, Tomova půjčená Panda, Marco v Brně v bytě na záchodě...
 +
 +===== Alkel fotky NEZAMYKAT =====
 +
 +Půvopdně bylo vytvořeno 7 fotografií s Alkelem. Ty jsou ve více jazycích (CZ, SK, RU, EN, DE, FI) a jsou vytvořeny kupodivu ve Wordu. Dlouhou dobu zdobila kuchyň v jamisovo bytě. Sem tam i pokoje na zahraničním conu. Možno spatřit i ve fanfilmu [[schmetterling1|Der Schmetterling I]].
 +
 +{{::​zamykat.png?​400|}}
 +
 +[[https://​www.dropbox.com/​s/​ul3fb08ra5nws0m/​Nezamykat.pdf?​dl=0|Downlaod PDF]]
 +
 +Sbírka obsahovala také dvě nikdy nepublikované kousky:
 +
 +{{::​red-eng.png?​200}}
 +{{::​red-ger.png?​200}}
nezamykat.txt · Poslední úprava: 2017/09/02 13:33 (upraveno mimo DokuWiki)