Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nezamykat

Nezamykat

Párty poslední noc na Crystal Fairu v Helsinkách se maličko zvrhla. Díky prohibici a otřesným cenám jsme s panickou hrůzou vezli do Finska pořádnou zásobu alkoholu. Poslední noc jsme se s Převaláky domluvili na párty u nich na hotelu, kde to všechno vypijem.

Záhy bylo jasné, že máme zhruba stejný počet lahví tvrdého alkoholu jako lidí v místnosti (asi dvacet). Poté, co se akce začala zvrhávat, se skupina v čele s Xsoftem, Jamisem a Pidim po anglicku vypařila a vybavena pěti litry vodky s džusem zamířila za nočními panorámaty do přístavu.

Zbytek sestavy na pokoji bojoval s alkoholem více než statečně. Finské hotely řetězce Omena nemají recepce a nemají personál. Koupelny na pokojích jsou laminátová jádra o rozměrech metr na metr a jsou umístěné přímo v pokoji. Všechno probíhalo dobře až do chvíle, kdy Alkel do buňky vstoupil, zamknul, ale už neodemknul. Bezpečnostní systém vyznačený uvnitř koupelny pro případ selhání zámku selhal také, a Alkel v silně podnapilém stavu na záchodě nedobrovolně strávil více než čtyři hodiny.

Kdo vyhrál sázku o polohu, ve které bude nalezen není známo. Našli jsme ho spícího na míse s hlavou v umyvadle a neschopného pohybu poté, co přivolaná dvojice zámečníků odvrtala zámek a vypáčila dveře.

Z nezamykat se stal fenomén.

TODO: O tom jak nás Travelling Brony zamknul v Polsku, Tomova půjčená Panda, Marco v Brně v bytě na záchodě…

Alkel fotky NEZAMYKAT

Půvopdně bylo vytvořeno 7 fotografií s Alkelem. Ty jsou ve více jazycích (CZ, SK, RU, EN, DE, FI) a jsou vytvořeny kupodivu ve Wordu. Dlouhou dobu zdobila kuchyň v jamisovo bytě. Sem tam i pokoje na zahraničním conu. Možno spatřit i ve fanfilmu Der Schmetterling I.

Downlaod PDF

Sbírka obsahovala také dvě nikdy nepublikované kousky:

nezamykat.txt · Poslední úprava: 2020/07/28 16:09 (upraveno mimo DokuWiki)