Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


mondrogar_je_gay

Mondrogar je gay

V dávných dobách, kdy byl ještě na fóru shoutbox integrovaný přímo do stránky a na srazy se chodilo do Tečky bylo v hospodských hodinách na shoutboxu po práci často k přečtení „Mondrogar je gay“ na spousty způsobů. MrMaidx sepsal literární dílo, které celou situaci objasňuje:

Povím vám příběh o tom, jak stateční pražstí bronies pořádali hrdinnou výpravu do Smíchovského sklepení a byli zrazeni seveřanem Mondrogarem.

Jednoho dne se naši hrdinové, vedení sličným Darmem a statečným Spockem vydali pokořit mocného zeleného orka, zvaného Shrek, do knajpy jménem Tečka, která se nacházela ve spletitých pražských kobkách.

Legenda o této hospodě vyprávěla, že se nachází v temných hvozdech Prahy 5 a že ji hlídá mocná čarodějka Láďa. Tito rekové neznalí bázně a hany, tedy oblékli kožené kamaše a huňaté kabáty, popadli své druhoválečné pušky a vydali se na cestu.

Ve chvílích lítého boje, kdy již spousta hrdinů ležela bezvládně pod stoly, chtěli k sobě povolat i silného vikinga a žida Mondrogara. Ten se ovšem nacházel v dalekých severských zemích zvaných Liberec. Jelikož byl líný a již se uhnízdil do pelechu, jako medvěd při zimním spánku, poslal je s velkou vervou do prdele. Na popud tento jej naši hrdinové osočili z homosexuality a nazvali jej gayem.

Od té doby se stalo tradicí, že kdykoliv se pražští rekové vydávají pokořovat bílé svijanské kopce, nebo bojovat s pany Jelcinem a Amundsenem, tak ze zvyklosti pošlou skrytou zprávu vikingu Mondrogarovi, a tak mu vyčítají jeho zbabělost a úprk z bitvy, jež se před lety v pražských sklepeních odehrála.

Mondrogara nelze v žádném případě zaměňovat s Madromogrem, po kterém v hlubinách internetu pátral nejmenovaný uživatel. Zásadní rozdíl je v tom, že Mondrogar je gay, kdežto bájný Madromogr je gej.

mondrogar_je_gay.txt · Poslední úprava: 2020/07/28 16:09 (upraveno mimo DokuWiki)