Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


frolduv_fanklub

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

frolduv_fanklub [2017/09/02 13:33] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Froldův fanklub ======
  
 +Stalo se to odpoledne 3.11.2013. Odkaz na zálohované téma je úplně dole.
 +
 +==== Co tomu předcházelo ====
 +
 +Jíž dříve měl Frolda u některých lidí pověst člověka, jehož témata později přerostou v shitstorm. Jako příkladová mohou posloužit: [[http://​bronies.cz/​Vlakno-Navrhy-novelizace-pravidel-Reputacniho-systemu|Návrhy novelizace pravidel Reputačního systému]], [[http://​bronies.cz/​Vlakno-Proc-zrusit-psychologickou-poradnu|Proč zrušit psychologickou poradnu]], popř. [[http://​bronies.cz/​Vlakno-Utopie|Utopie]].
 +
 +Někteří členové bronies ho neměli rádi a mysleli si, že jeho chování je arogantní a špatné. Avšak od léta 2013 začali přikládat Froldovi za vinu ještě to, že "​vyštval"​ Reflyho z fóra.
 +
 +Již v té době měl tedy Frolda u některých lidí velmi špatnou reputaci a jeho [[http://​bronies.cz/​Vlakno-Frolda--3800|jmenování globálním moderátorem]] se setkalo spíše s odporem než pochopením.
 +
 +Téměř ihned po nástupu do funkce začal Frolda důsledně a tvrdě plnit svoji funkci. Část lidí ho kvůli jeho trestům neměla vůbec ráda a velký rozruch vyvolalo i jeho [[http://​bronies.cz/​Forum-Archiv-temat?​page=19|hromadné přesouvání témat do archivu]].
 +
 +V té době na fóru začínala pomalu občanská válka proti Froldovi a určitá skupina lidí na fóru požadovala jeho odstoupení z funkce globálního moderátora. Nikdo ale nechtěl dostat ban, takže si moc nevyskakovali. Zároveň proti nim stáli jiní, kteří naopak Froldovy činy schvalovali a považovali je za prospěšné nebo dokonce nutné pro udržení pořádku na fóru.
 +
 +==== Co se stalo ====
 +
 +Jak jsem již napsal, stalo se to odpoledne 3.11.2013. Zřejmě jako reakce na hromadné přesouvání témat do archivu, ale i na celkovou situaci na fóru.
 +
 +Toho dne založil krátce registrovaný uživatel Hadolf RerFür na fóru Froldův fanklub. Téma bylo myšleno jako recese. I samotné jméno Hadolf RerFür je anagram na Führer Frolda, což je řečeno ve videu v tématu.
 +
 +{{::​hadolf_rerfur.png?​150|}}
 +
 +Uživatele Hadolf RerFür na fóru dnes již nenajdete, protože den na to si nechal [[http://​bronies.cz/​Vlakno-Zmeny-na-uzivatelskych-uctech?​pid=280679#​pid280679|smazat účet]]. Před smazáním účtu byl prý na jeho profilu text, který vysvětloval,​ že proti Froldovi přímo nic nemá, ale že situace na fóru si přímo říkala o nějakou vtipnou recesi.
 +
 +Téma bylo minutu po svém zveřejnění uzamknuto [[davel|DaveLem]]. Poté existovalo asi dvě hodiny než bylo, podle dostupných informací, smazáno na žádost autora Hadolfa RerFüra. Téma obsahovalo mimo jiné i video o Froldovi nahrané na YouTube, které bylo také smazáno autorem.
 +
 +==== Zálohované téma a video ====
 +
 +Naštěstí se i přes všechny tyto pokusy o smazání povedlo téma i video obnovit. Když se tehdy téma na fóru objevilo, tak jej [[http://​bronies.cz/​Uzivatel-Bouri|Bouri]] stihl kompletně zálohovat a následně umístit na svůj vlastní web. Bohužel nestihl stáhnout video z YouTube. Toto video si stáhl poněkud paradoxně právě [[http://​bronies.cz/​Uzivatel-Frolda|Frolda]],​ který to vše bral jako povedenou vtipnou recesi. Zálohované video není bohužel v nejlepší kvalitě, ale přesto dostatečné.
 +
 +Nyní se díky nim můžete podívat, jak tedy ta recese vypadala: [[http://​bourix.trinom.org/​Frolduv_fanklub.htm|Froldův fanklub]]
frolduv_fanklub.txt · Poslední úprava: 2017/09/02 13:33 (upraveno mimo DokuWiki)