Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


dino_pravidla

**Dinoponyho pravidla**

Jednoho letního odpoledne 2018 se Frolda vracel z velmi těžkých pohovorů do práce. Rozhodl se zastavit na Vyšehradském sraze a uvolnit napětí, neboť pohovory nedopadly dobře. Bylo to zhruba kolem půlpáté, proto už bylo přítomno několik lidí.

Vzal si pivo, sedl si a začal se bavit s ostatními, zejména s dinoponym sedícím naproti. Dino zůstal svému jménu věrný, protože netrvalo dlouho a upadl mu plastový kelímek, který se snažil chytit. Bohužel se trefil přímo do Froldovy sklenice a celého ho polil.

Stává se, Frolda pokrčil rameny, žádný problém. Z pohovorů mu zbylo jedno čisté tričko. Co ovšem nečekal bylo, že blesk (vlastně pardon, dino) uhodí dvakrát. Když přišel další z účastníků, dino ho chtěl pozdravit, a protože je to člověk velký (doslova jako dinosaur), vyskočil od stolu tak dobře, že převrhl další sklenici. Samozřejmě opět Froldovu.

O pár týdnů později se konal sraz v Pintě. Tou dobou už se Frolda přestěhoval do Prahy, a proto se moc těšil. Přišel, objednal si večeři, a když mu přišla, dino se potřeboval pro něco natáhnout. Natáhl se takovým způsobem, že talíř s hranolky nebezpečně zakroužil a vysypal polovinu svého obsahu.

Z toho důvodu se Frolda rozhodl sepsat do budoucna pro něj i pro všechny další tzv. Dinoponyho pravidla.

Od té doby už ani jeden nápoj nebo potravina nebyly svrhnuty do Froldova klína

dino_pravidla.txt · Poslední úprava: 2020/07/31 13:14 autor: frolda