Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


damael

Kdysi dávno, jednoho letního dne, 29. července 2012, se na fóru objevil tak jako každý, dosud neznámý uživatel, který se jmenoval Damael.

Zpočátku proti němu nebylo žádného odporu a to ačkoliv se objevil s představením bez jakékoliv interpunkce, či znalosti velkých a malých písmen.

jsem dost hnusnej a lidi mě odsuzujou už od pohledu mé chovaní přiznávám je dost chaotické už od pohledu ale ti co mne znají ví ze nejsem takoví blázen jak vypadám na první pohled přiznávám ze si připadám v živote sám a lide mají ze mne spise vztek než porozumění rad se bavím na úrovni a komunikuji mala poznámka mam dar stínového běžce a poskytuji spiritistické rozhřešení (zkráceno)

Tenkrát na fóru ještě nebylo mnoho lidí, kteří se nazývali Grammar Nazis, a tudíž měl jeho příspěvek spíše pozitivní odezvu. Také nás tehdy uklidnil ještě jeho dodatek.

ten to popis byl replikován a nahrazen trochu opraveným proto se nedivte že jsou tam stále chyby plus přidávám jednu věc nejsem teplej

Damael se na fóru sžil docela dobře. Dokonce nám pak později prozradil i něco ze svého života. Například jak na jeho vztah k poníkům reagují jeho spolužáci ve škole.

no popravde lidi se divne tvarej a javim ze jim chyby kvylitni pratelstvy nejlepsi pratelstvy vyrabyme v mordoru full frend made in MORDOR

Není divu, že po takové době si zajistil nějakou tu popularitu a ohlas. Mimo fórum se jeho příspěvky množily jak houby po dešti. Ostatně jak jsme se následně dozvěděli, tak jeho vztah k přírodě byl velice pozitivní.

chcete tabor preziti tak podte do Varnsdorfu Emm toje moje a ktualni stanoviste(domov) jina ak-47 je povina vybava+hevy vesta a radar na xenomorfi(vetrelce(cikany(nejsem rasista ale to prirovnani sedi(ender many(sry vsem pripadnym cikanum)))) hmm chcete riskovat ZA EQVESTRII a taky za bezny zivot a njako tu KRVAVOU REZ PINKIE PIE PINKIE PIE PINKIE PIE

Není ale divu, že po psaní podobných příspěvků, už některým lidem jeho chování začalo být mírně protivné. Prozatím se ale stále jednalo ještě o přijatelné chování. Ovšem určitá snaha ho trochu usměrnit už se objevovala a to sotva měsíc od jeho registrace.

4. září 2012 - Damael řekl:

je mi opravdu líto jestli jeto na ho*** ale já to dělám úplně prvně je to link

Hned na to odpověděl Antošík: Watch your language, young lad!

Damael byl člověk kreativní. Proto se jeho tvorba nezaměřovala jen na jedno téma, ale hned na několik. Nejenže kreslil (Obrázky), ale také psal. Příběhy. A dokonce také básničky Básničky.

Není divu, že nyní už se ho někteří nesnažili jen umírnit, ale dokonce se v řadách uživatelů nalezli i jeho skalní odpůrci. Přesto si určitou chvíli stále ještě nebyl ochoten připustit, že jeho příspěvky mají na ostatní nejen kladný dopad. Mysl

Je třeba ale zhodnotit i jeho snahu posléze pochopit, že jeho chování nebylo úplně nejlepší. Prastaré energie

Ačkoliv ale bylo jeho chování jakékoliv, je bohužel smutným faktem, že 2.11.2012 byl Damael zabanován. A to nikoliv obvyklým systémem warnů, nýbrž překročením hranice 20 mínus. Nepřísluší nám určit, kdo byl ten poslední, ačkoliv i to je docela zajímavá historie.

Příběh Damaela, Stínového jezdce ale banem jen tak neskončil. Po několika dnech se objevil na jezdnom z Pražských srazů, konkrétně na Promítání prvního dílu třetí série. A ačkoliv se mnoho lidí obávalo, že bude působit problémy, jeho pobyt naopak nebyl vůbec závadný. K tomuto účelu se váže i historka o jeho nocování. Na promítání strávil noc tím, že se procházel po Praze s několika dalšími, protože nesehnal ubytování.

Na další tehdejší akci, konkrétně Zimním Karaoke, už to ale bylo jiné. Opět se svěřil, že by se rád někde na noc složil. Jeho spásou byl náš velmi dobře známý bůh, Jamis, který mu nabídl nocleh a to i přes odpor ostatních, kteří se mu to snažili vymluvit ze strachu, že je v noci všechny podřeže. Překvapení se skutečně dočkali, jakmile dorazili do Jamisova bytu, Damael se opatrně zeptal, kde tu mají troubu. Možná někomu problesklo hlavou, že si je teď všechny upeče, nebo že je otráví plynem, pravdou zůstává, že mu opatrně ukázali, kde je a k úžasu všech, on si k ní klekl, otevřel ji a začal se k ní modlit.

Damael, Stínový jezdec byl nesporně zajímavou, pro některé možná až odpornou postavou historie bronies.cz . Co se s ním ale stalo dál? Existuje vůbec ještě? Zajímá se ještě o tento fandom? Odpovědí je ano, zatímco my klidně spíme, on za nás nasazuje svůj život. A platí krví za to, aby naše fórum nebylo pozřeno démony z temnoty.

damael.txt · Poslední úprava: 2020/07/28 16:09 (upraveno mimo DokuWiki)