Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


frolduv_fanklub

Froldův fanklub

Stalo se to odpoledne 3.11.2013. Odkaz na zálohované téma je úplně dole.

Co tomu předcházelo

Jíž dříve měl Frolda u některých lidí pověst člověka, jehož témata později přerostou v shitstorm. Jako příkladová mohou posloužit: Návrhy novelizace pravidel Reputačního systému, Proč zrušit psychologickou poradnu, popř. Utopie.

Někteří členové bronies ho neměli rádi a mysleli si, že jeho chování je arogantní a špatné. Avšak od léta 2013 začali přikládat Froldovi za vinu ještě to, že „vyštval“ Reflyho z fóra.

Již v té době měl tedy Frolda u některých lidí velmi špatnou reputaci a jeho jmenování globálním moderátorem se setkalo spíše s odporem než pochopením.

Téměř ihned po nástupu do funkce začal Frolda důsledně a tvrdě plnit svoji funkci. Část lidí ho kvůli jeho trestům neměla vůbec ráda a velký rozruch vyvolalo i jeho hromadné přesouvání témat do archivu.

V té době na fóru začínala pomalu občanská válka proti Froldovi a určitá skupina lidí na fóru požadovala jeho odstoupení z funkce globálního moderátora. Nikdo ale nechtěl dostat ban, takže si moc nevyskakovali. Zároveň proti nim stáli jiní, kteří naopak Froldovy činy schvalovali a považovali je za prospěšné nebo dokonce nutné pro udržení pořádku na fóru.

Co se stalo

Jak jsem již napsal, stalo se to odpoledne 3.11.2013. Zřejmě jako reakce na hromadné přesouvání témat do archivu, ale i na celkovou situaci na fóru.

Toho dne založil krátce registrovaný uživatel Hadolf RerFür na fóru Froldův fanklub. Téma bylo myšleno jako recese. I samotné jméno Hadolf RerFür je anagram na Führer Frolda, což je řečeno ve videu v tématu.

Uživatele Hadolf RerFür na fóru dnes již nenajdete, protože den na to si nechal smazat účet. Před smazáním účtu byl prý na jeho profilu text, který vysvětloval, že proti Froldovi přímo nic nemá, ale že situace na fóru si přímo říkala o nějakou vtipnou recesi.

Téma bylo minutu po svém zveřejnění uzamknuto DaveLem. Poté existovalo asi dvě hodiny než bylo, podle dostupných informací, smazáno na žádost autora Hadolfa RerFüra. Téma obsahovalo mimo jiné i video o Froldovi nahrané na YouTube, které bylo také smazáno autorem.

Zálohované téma a video

Naštěstí se i přes všechny tyto pokusy o smazání povedlo téma i video obnovit. Když se tehdy téma na fóru objevilo, tak jej Bouri stihl kompletně zálohovat a následně umístit na svůj vlastní web. Bohužel nestihl stáhnout video z YouTube. Toto video si stáhl poněkud paradoxně právě Frolda, který to vše bral jako povedenou vtipnou recesi. Zálohované video není bohužel v nejlepší kvalitě, ale přesto dostatečné.

Nyní se díky nim můžete podívat, jak tedy ta recese vypadala: Froldův fanklub

frolduv_fanklub.txt · Poslední úprava: 2020/07/28 16:09 (upraveno mimo DokuWiki)